Náš príbeh

Street food koncept trochu inak

Bradatí Bratia

Za našim príbehom stojí láska. Súrodenecká. A ešte tá k dobrému jedlu. A vášeň. Žiť a budovať veci okolo seba naplno. Zhmotniť svoj sen a dať mu reálnu tvár. Na nič sa nehrať a robiť to, čo nás baví, robiť to úprimne a robiť to pre ľudí. Aby mali radosť nielen z dobrého jedla, ale aby videli, vnímali a cítili, že je to to pravé po všetkých stránkach, ktoré gastronómia dokáže svojmu zákazníkovi sprostredkovať. Privítať ho v kvalitne vybudovanom prostredí, priniesť mu na stôl jedlo z čerstvých a kvalitných surovín a vytvoriť pri tom atmosféru, ktorá pôžitku z jedla nasadí doslova kráľovskú korunu. Povýšiť jedlo na zážitok, ku ktorému sa ľudia z blízkeho, ale i vzdialenejšieho okolia budú stále radi vracať, pretože sa budú u nás, vo svete bradatých, cítiť ako v inej dimenzii.
Máme tvár!

Za tým, že sa nám toto darí uskutočňovať, za tým iste stálo a stojí práve to, akí sme bratia, síce obaja rovnako bradatí a výzorovo sa podobajúci, avšak práve naše povahy, každá iná, položili základný kameň úspechu našej značky. Kým jeden z nás je ten premýšľajúci, tak druhý niežeby rozum nemal, to nie, ale to, čo jeden dokáže premyslieť, druhý srdcom a impulzívnosťou dokáže zhmotniť. A to niekedy doslova z večera do rána. A veru aj takto nejako sa začal budovať náš koncept. Príbeh značky Bearded Brothers. Koncept založený na kvalite vo všetkých smeroch. To, nad čím jeden z nás premýšľal, tomu druhý svojim zápalom pre vec a najmä vierou v naše sily a vierou v silu toho, čo dokažeme, začal dávať hmotnú podobu. A tak sa zrodil príbeh vlastného street foodu, následne na to po veľmi krátkej dobe sme otvorili svoje prvé kamenné bistro a v jednom z našich projektov, hoci kratšom, sa nám podarilo spojiť svet gastronómie, športu, zábavy a relaxu v jednom areáli. A vo svojich aktivitách pokračujeme ďalej a pripravujeme dve ďalšie prekvapenia pre našich zákazníkov.
Ambíciou našej značky je, aby za logom Bearded Brothers a našimi aktivitami, nech už sa pustíme do čohokoľvek, bola cítiť úprimnosť, radosť a precíznosť z toho, čo robíme a pre koho to robíme, pre našich zákazníkov. Každý jeden deň žijeme naplno a to sa snažíme pretaviť aj do našej práce.
A čo nás ešte vystihuje a v zásade aj odlišuje od iných konceptov? Predsa naša dravosť. A snaha byť najlepší. Záleží nám na tom, aby to, čo robíme, dávalo zmysel. Aby za každou návštevou u nás stál usmiaty hosť, ktorý sa k nám opäť zas a raz vráti. A my ho s úsmevom na tvári privítame.

Ocenenia

Napísali o nás

refresherlogo
startitupnew
tvnitrickanew
topkysknew
hashtag
nitralive
omeste
dobrejedlo