Glamping

Vážení hostia, vzhľadom na okolnosti súvisiace s prevádzkovaním nášho areálu vám musíme oznámiť, že Glamping stany sú v sezóne 2020 nedostupné. Ostatné časti (vlek, reštaurácia...), ktoré sú súčasťou pôvodného vybavenia areálu ostávajú aj naďalej v prevádzke. Ďakujeme vám za podporu a veríme, že sa nám vzniknutú situáciu podarí vyriešiť ku vašej spokojnosti.

Team Bearded Brothers WakeSoul

Hľadáš výnimočné ubytovanie?

U nás si na správnom mieste! Náš areál ti okrem športového vyžitia, hudobných podujatí a skvelého jedla dáva aj možnosť stráviť tu niekoľko dní. Ubytovanie je formou glampingu - nadštandardne vybavených luxusných stanov. K dispozícii je 20 stanov s dvoj, troj alebo štvorlôžkom.

Cenník

2-lôžkový stan

- / noc

3-lôžkový stan

- / noc

4-lôžkový stan

- / noc

Vybavenie stanu

• Naše Bell Tent Boutique stany sú 100% bavlnené a nepremokavé

• Majú sekundárnu ochranu proti komárom

• Uzatváranie je na zipsový systém doplnený o zámok

• Každý stan je vybavený komfortnými posteľami a pre hostí sú k dispozícii uteráky

• K dispozícii je drevená truhlica pre uloženie cenností

• Samozrejmosťou je osvetlenie a pripojenie na elektrickú energiu

Sanitárne zariadenie

Pre hostí v stanoch sú k dispozícii komfortné spoločné sociálne zariadenia. Hostia môžu využívať 6 oddelených dámskych a pánskych spŕch spolu s prezliekarňami a 4 toalety. Sociálne zariadenia sa nachádzajú asi 80 metrov od glam stanov v priestoroch reštaurácie kde majú hostia non-stop prístup.

Stravovanie

Pre ubytovaných hostí je k dispozícii plne vybavená reštaurácia s barmi. Na výber je z niekoľkých druhov jedál - burge, hotdogy, tacos, šaláty a iné. Celé menu nájdete v sekcii REŠTAURÁCIA. Reštaurácia je prístupná od 10.00 do 22.00. Po dohode s recepciou je možnosť skorších raňajok. Raňajky sa podávajú á la carte - za príplatok (nie sú v cene ubytovania). Pri väčšom množstve hostí sú raňajky podávané ako jednotné raňajkové menu (výber salám, syrov, muesli s jogurtom, pečivo a i.) .